6 kroków do udanego wyjazdu grupowego dla firm, 6 kroków do wyjazdu motywacyjnego dla firm

JAK DZIAŁAMY?

1) Poznajmy się

Niezależnie od tego jakiej grupie dedykowana będzie podróż, pierwszym naszym zadaniem będzie wspólne określenie celów po to, by zaprojektować najlepsze rozwiązanie i zrozumieć jakie korzyści ma przynieść organizowany wyjazd.

2) Czas na naszą kreatywność

Najlepszy pomysł może przyjść w każdej chwili dlatego burza pomysłów w naszych głowach traw przez dzień i noc. Przecież najczęściej to codzienne życie inspiruje najbardziej. Po wspólnych dyskusjach i przedstawieniu pomysłów wreszcie przychodzi czas na zaprojektowanie programu pasującego do celów i założeń.

3) Porozmawiajmy

Zaprojektowany przez nas plan podróży zostanie przesłany do naszego Klienta. Wszystkie szczegóły oraz odpowiedzi na pytania będziemy mogli przedstawić podczas bezpośredniego spotkania lub poprzez rozmowę on-line. Wszystkie kwestie poruszane podczas naszych rozmów zostaną podsumowane w wiadomości mailowej, a program zostanie zmieniony wedle naszych wspólnych ustaleń.

Wyjazdy grupowe-motywacyjne
wyjazdy motywacyjne dla firm

4) Zrobimy coś więcej

Każda podróż organizowana dla klientów czy partnerów biznesowych jest dużym przedsięwzięciem, dlatego nasza rola nie ograniczy się jedynie do zaplanowania podróży. Nasi Klienci mogą liczyć na naszą pomoc w zakresie wszelkich działań marketingowych wspierających rozpoznawalność marki w miejscu destynacji, a także podczas podróży. Na miejscu możemy zorganizować również konferencje, szkolenia, konkursy i inne animacje, które sprawią, że podróż będzie niezapomnianym przeżyciem.

5) Mamy to!

Kiedy już wszystko będzie dopięte na przysłowiowy ostatni guzik. Kiedy wszystkie szczegóły zostaną dopracowane, dostarczymy umowę z ostateczną wersją planu wyjazdu i poprosimy o jej podpisanie, aby móc zabezpieczyć transport, bazę noclegową, wycieczki i inne opcje uwzględnione w planie podróży.

6) Wszystko pod kontrolą

Nasi Klienci mogą być spokojni o powodzenie naszego wspólnego przedsięwzięcia.