Turystyka motywacyjna | incentive travel jako narzędzie motywujące i integracyjne podczas podróży dla firm

 CZY WIESZ ŻE…?

Incentive travel jako narzędzie promocji sprzedaży, motywacji i integracji może zwiększyć wydajność pracowników przeciętnie o 18%. Proste słowo „dziękuję” w brytyjskich firmach warte jest 1608 funtów rocznie. Nie trudno wyobrazić sobie, co może zdziałać kilka dni ekscytującej podróży.

Incentive travel, narzędzie promocji sprzedaży

Udowodniono...

Organizacja Incentive Travel Foundation, która finansuje badania naukowe i rozwijające edukację dotyczącą incentive travel w swoich badaniach udowodniła, że podróże motywacyjne jako narzędzie promocji sprzedaży bardzo dobrze wpływają na podnoszenie wydajności w miejscu pracy. Te same badania wskazują również, że nagradzanie klientów poprzez wyjazdy w ciekawe miejsca przynosi dużo lepsze efekty niż inne narzędzia wspierające sprzedaż, motywujące i budujące lojalność.

Co zrobisz z tą wiedzą?

Jeżeli chcesz zbudować silne relacje między pracownikami i partnerami biznesowymi, wzmocnić wizerunek swojej firmy, poprawić wyniki sprzedażowe zgłoś się do firmy, którą od 17 lat inspiruje pasja podróżowania. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i znajomości branży zaprojektujemy każdą podróż.

Zwiększaj

motywacje

Zwiększaj

przychody ze sprzedaży

Buduj

dobre relacje wśród pracowników

Buduj

lojalność Twoich klientów

Incentive travel jako narzędzie promocji sprzedaży, motywacji i integracji może zwiększyć wydajność pracowników przeciętnie o 18%.

Podróże z Todos Travel

Podróże z Todos Travel

Podróże z Todos Travel to gwarancja wspaniałych przeżyć i wielkiej przygody.
Klientów naszego biura zabieramy w najbardziej odległe zakątki świata, a także w podróże do standardowych wakacyjnych destynacji. Odpoczynek z nami to uczta dla ciała i ducha, podczas którego zobaczysz niezwykłe miejsca, poznasz nowa kulturę, zasmakujesz w kuchni wybranego przez Ciebie kraju, odpoczniesz od codzienności i zachwycisz się pięknem, które Cię otacza. Skorzystaj z gotowych tras wycieczek lub napisz nam jakie są Twoje wymagania i wybierz się w cudowną podróż po Polsce.

Smakuj Polskę, poznaj świat z Todos Travel !!

Todos Travel to gwarancja wysokiego standardu usług, indywidualnego podejścia, nieoczywistych atrakcji. Może zaufać naszemu doświadczeniu. Od lat wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów, dzięki czemu każdy, kto zdecyduje się skorzystać z naszych usług może być pewien, że każda podróż będzie niezapomnianym przeżyciem. Smakowanie świata z Todos Travel gwarantuje wspaniałe wspomnienia. Wyjedź z nami w największą podróż swojego życia.
Nasza oferta obejmuje wyjazdy dla indywidualnych klientów, a także dla grup, instytucji i firm.

podróże dla firm