WYJAZDY GRUPOWE DLA FIRM MAJORKA – SŁONECZNA WYSPA

 

Majorka - słoneczna wyspa

Wylot: Katowice – Majorka

I - II dzień

 • - przylot, transfer I zakwaterowanie w hotelu IBEROSTAR Cristina****/Playa De Palma
 • - odpoczynek w hotelu, kąpiele słoneczne na plaży i przy basenie

IBEROSTAR Cristina****

Położenie

 1. 100 m do promenady dla pieszych z restauracjami, kawiarniami, sklepami.

Plaża

do piaszczystej plaży ok. 100 m. Leżaki i parasole za opłatą.

Wyposażenie

całkowicie wyremontowany zimą 2014/15, 405 pokoi w dwóch 5-piętrowych budynkach, windy. Lobby z recepcją, salon z barem, restauracja, sklep z pamiątkami. Stacja rowerowa z warsztatem, przechowalnia rowerów. Sala konferencyjna (35-300 osób). W ogrodzie basen ze słodką wodą, taras słoneczny, bar przy basenie. Leżaki i parasole przy basenie bez opłaty. Serwis ręczników kąpielowych za kaucją. Hotel przystosowany dla osób niepełnosprawnych (6 pokoi).
www.iberostar.com

Zakwaterowanie

Pokoje dwuosobowe: telefon, minibar, klimatyzacja, TV sat., sejf, WI-FI, balkon. Wanna, prysznic, WC, suszarka.

Wyżywienie All Inclusive

3 posiłki w formie bufetu. Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w godz. 10-24:00 z karty all inclusive. Przekąski między głównymi posiłkami. Kawa i ciasto w godz. 10:30-13:00 oraz 14:30-18:30. + powitalna i pożegnalna kolacja.

III dzień

 • śniadanie i wyjazd na wycieczkę (8.30-14.00)

Wycieczka do stolicy wyspy – Palma de Mallorca i Valldemossy

Trasa wycieczki prowadzi w kierunku pięknej i kosmopolitycznej stolicy Majorki położonej nad rozległą zatoką Badía de Palma. Wizyta w Palmie obejmuje spacer po starówce miasta: katedra La Seu, Parc del Mar, ogrody królewskie Pałacu Almudaina, wąskie uliczki i patia domów kupieckich, ratusz miejski, punkt widokowy przy zamku Castillo de Bellver, czas wolny na zakupy w okolicach Plaza Mayor, głównego rynku miasta.

Valldemossa - Przejazd przez góry do średniowiecznej wioski, miejsca, w którym zimą 1838 roku przebywał polski kompozytor Fryderyk Chopin wraz z francuską pisarką George Sand. Klasztor kartuzów, w którym ta słynna para znalazła schronienie, jest najbardziej polskim akcentem na Majorce. W poszczególnych celach klasztornych wyeksponowano pamiątki dokumentujące obecność polskiego wirtuoza na wyspie, m.in. fortepian, na którym Chopin skomponował słynne preludium deszczowe. W wolnym czasie spacer wąskimi, brukowanymi uliczkami tego niezwykle malowniczego miasteczka, a także możliwość degustacji miejscowych likierów.

 • powrót do hotelu na obiad

IV - V dzień

 • odpoczynek w hotelu, kąpiele słoneczne na plaży i przy basenie

VI dzień

 • śniadanie i wyjazd na wycieczkę

Wycieczka do Porto Cristo  Miasteczko jest położone na wschodnim wybrzeżu Majorki nad długą, osłoniętą skałami zatoczką, na której krańcu znajduje się niewielki rybacki port oraz typowo turystyczna (ale dość spokojna) marina. Porto Cristo często wybierane jest przez rodziny z dziećmi lub osoby, które preferują wypoczynek z dala od typowo turystycznych, głośnych kurortów. Jedną z atrakcji Portocristo są podziemnie jaskinie udostępnione dla zwiedzających.

Cuevas del Drach (Jaskinie Smoka) znajdują są w zachodniej części miejscowości Porto Cristo. Jaskinie te są jedną z głównych atrakcji turystycznych wyspy, tłumnie odwiedzaną przez wypoczywających na Majorce turystów. Wielkość jaskini to około 2400 metrów długości i głębokość bliska 25 m. pod powierzchnią ziemi. Niewątpliwą atrakcją jaskini jest jezioro Martel, uznawane za jedno z najokazalszych jezior podziemnych na świecie (177 m długości i 30 metrów szerokości). W trakcie zwiedzania jaskini aranżowane są koncerty muzyki klasycznej z kawałkami Caballero, Chopina, Offenbacha, a dla chętnych istnieje również możliwość przejażdżki łódką po podziemnym jeziorze. Wejścia do jaskini odbywają się tylko we wskazanych godzinach, które są różne w zależności od miesiąca w roku.

 • powrót do hotelu w godzinach popołudniowych

VII dzień

 • śniadanie
 • wykwaterowanie z hotelu i podróż na lotnisko

Wylot: Majorka - Katowice

Cena za osobę: 4200 PLN

Cena zawiera:

 • przelot Katowice – Majorka, Majorka – Katowice
 • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych
 • wyżywienie all inclusive + (kolacja powitalna + pożegnalna)
 • dwie wycieczki: do stolicy – miasta Palma de Mallorca i do Valldemossy
 • przewodnik na trasie całej wycieczki.
 • opieka pilota w trakcie całego pobytu i transferu z lotniska i na lotnisko.

Majorka podróże dla firm
Podróże dla firm Majorka
wyjazdy grupowe Majorka
Majorka wyjazdy grupowe
Majorka podróże dla firm, wylot Katowice