WYJAZDY GRUPOWE DLA FIRM TENERYFA – WYSPA WIECZNEJ WIOSNY

 

Teneryfa - wyspa wiecznej wiosny

Wylot: Katowice –Teneryfa

I - II dzień

 • przylot, transfer I zakwaterowanie w hotelu Iberostar Torviscas Playa****
 • odpoczynek w hotelu, kąpiele słoneczne na plaży i przy basenie

Położenie

od oceanu oddzielony promenadą. W pobliżu oferta handlowo-rozrywkowa, restauracje i bary.

Plaża

do piaszczystej, publicznej plaży ok. 150 m. Leżaki i parasole za opłatą.

Wyposażenie

472 pokoje, 6 pięter, windy. Lobby z recepcją, bary, restauracja, fryzjer, butik. 4 sale konferencyjne (50-250 os.). W ogrodzie 2 baseny ze słodką wodą, taras słoneczny, bar z przekąskami, restauracja z grillem. Leżaki i parasole przy basenie w cenie. Ręczniki kąpielowe za kaucją.
www.iberostar.com

Zakwaterowanie

Pokoje dwuosobowe: klimatyzacja, telefon, TV sat. z kanałem muz., minibar, sejf, balkon. Wanna, prysznic, suszarka, WC

All Inclusive

Trzy posiłki w formie bufetu. Śniadanie kontynentalne w godz. 10:30-13:00. Lokalne i niektóre międzynarodowe napoje alkoholowe i bezalkoholowe w godz. 10-1:00, w barze przy basenie w godz. 10-18:00. Kawa, herbata, ciasto w godz. 15-18:00 + powitalna i pożegnalna kolacja

III dzień

 • śniadanie i wyjazd na wycieczkę

Wycieczka objazdowa po wyspie

Trasa podróży biegnie przez Vilaflor - najwyżej położoną gminę w Hiszpanii, gdzie rośnie Pino Gordo, wyjątkowy okaz sosny kanaryjskiej mierzącej ponad 45m wysokości i 9m obwodu.Następnie udamy się do parku narodowego Las Cańadas del Teide, który w 2007 roku został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Przyrodniczego UNESCO, gdzie wewnątrz potężnej kaldery o średnicy około 16km. będziemy podziwiać prawdziwie księżycowy krajobraz wraz z niesamowitymi formacjami skalnymi Los Roques. Zobaczymy też Pico Viejo (Stary Szczyt) i oczywiście wulkan El Teide, który jest najwyższą górą w Hiszpanii i rzucającą najdłuższy cień na świecie. Możliwość wjazdu kolejką na wysokość 3555m n.p.m (bilet 26 euro dorośli, 13,00 euro dzieci).

Udając się na północną część Teneryfy, przejeżdżać będziemy przez lasy sosnowe i najbardziej żyzną dolinę na Teneryfie, dolinę La Orotawy. Następnym punktem naszej wycieczki będzie starówka miasta La Orotava i rezydencja Casa de Los Balcones (Dom Balkonów), w której znajduje się patio z pięknie rzeźbionymi balkonami wykonanymi z sosny kanaryjskiej w 1632 r. Odwiedzimy również Casa de Turista z 1590 r. W rezydencji tej znajduje się sklep z rękodziełem artystycznym, między innymi ręcznie wykonana ceramika, pięknie haftowane obrusy i biżuteria z kamieniami wulkanicznymi. Będziemy mogli również podziwiać obraz usypany z kolorowych piasków występujących na Teneryfie. Zobaczymy też jak miejscowy rzemieślnik ręcznie wykonuje ceramikę.

Potem udamy się do Icod de Los Vinos na degustację tutejszych win i likierów, także słynnego wina malvasia, które w minionych wiekach było uważane za najlepsze wino na świecie i wychwalane przez samego Szekspira. Będziecie Państwo mogli spróbować również tradycyjnych sosów kanaryjskich Mojo Rojo, Mojo Picon i Mojo Verde oraz koziego sera. Podziwiać też będziemy 1000-letnią dracenę Drago Millenario zwaną smoczym drzewem, a w kościele św. Marka będzie można zobaczyć wykonany na Kubie w XVll wieku największy na świecie srebrny krzyż zrobiony techniką filigranową.

Potem, podziwiając piękne krajobrazy, zjedziemy do, założonej niegdyś przez piratów, malowniczo położonej wioski Masca, do której wiedzie mrożąca krew w żyłach bardzo wąska i kręta droga. Masca jest najbardziej urokliwie położoną wioską na Teneryfie, leży na wysokości 600m n.p.m.

Naszą malowniczą podróż po najciekawszych miejscach Teneryfy zakończymy podziwiając najwyższe klify w Hiszpanii - Los Gigantes. Te masywy skalne, mierzące ponad 600 metrów wysokości i stromo spadające w otchłań oceanu, na długo pozostają w pamięci turystów.

Po dniu pełnym wrażeń wracamy do hotelu na kolację między godz. 18-19-tą.

IV- VI dzień

 • odpoczynek w hotelu, kąpiele słoneczne na plaży i przy basenie

VII dzień

 • śniadanie
 • wykwaterowanie z hotelu i podróż na lotnisko

Wylot: Teneryfa - Katowice

Cena za osobę: 4250 PLN

Cena zawiera:

 • przelot Katowice – Teneryfa, Teneryfa – Katowice
 • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych
 • wyżywienie all inclusive + (kolacja powitalna + pożegnalna)
 • wycieczka objazdowa po Teneryfie
 • przewodnik na trasie całej wycieczki.
 • opieka pilota w trakcie całego pobytu i transferu z lotniska i na lotnisko.
 • ubezpieczenie KL, NW

Teneryfa podróże dla firm
Podróże dla firm Teneryfa
Teneryfa wyjazdy grupowe
Teneryfa podróże dla firm, wylot Katowice